Our service range includes a wide range of stainless steel tripod turnstile, half height turnstile and essl tripod turnstile.
₹ 60000 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Phase | Three phase |
| Weight | 60kg |
| Model Name/Number | Et1200 |
| Opening Pattern | Manual |
| Voltage | 24V |
| Power Supply | 100 ~ 240V |
| Operation Voltage | 24V |
| Dimension (L X D X H) | 480x560x960mm |
| Color | Silver |
₹ 165000 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Brand | essl |
| Size | 1600*1400*1100mm |
| Material | Stainless Steel |
| I Deal In | New Only |
| Mcbf | 5 Million Cycles |
| Thickness | Yes |
| Operational Frequency | < 50Hz or 60Hz |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 60000 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Color | sliver or gray |
Avinash Kumar (Business Development Manager)
Avis Infotech
C-40, Shop No-1,Pul Pehladpur, Vishwakarma Colony,MB Road
New Delhi - 110044, Delhi, India